Αρχική / ΑΘΛΗΤΙΚΑ / Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18/10/202416:05

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι προσπάθεια του Τσιτσιπά στην Αμβέρσα, του Ολυμπιακού στην Πόλη και του Κριστιάνο Ρονάλντο στο πρωτάθλημα της Σαουδικής Αραβίας…

Πλούσιο είναι για Παρασκευή το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Το μενού έχει Στέφανο Τσιτσιπά, που αγωνίζεται στο τουρνουά της Αμβέρσας, έχει Ευρωλίγκα το βράδυ, με το παιχνίδι Εφές – Ολυμπιακός, ενώ έχει και Κριστιάνο Ρονάλντο, αφού σήμερα παίζει η ομάδα του, η Αλ Νασρ.

Οι μεταδόσεις της ημέρας :

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2024 Αµβέρσα

18:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αλ Χιλάλ – Αλ Φάιχα (Saudi League)

19:30 Novasports 2HD Ντάρμσταντ – Κολωνία (Γερμανικό πρωτάθλημα)

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λεχέτσκα – Τσιτσιπάς ATP 250 2024 Αµβέρσα

20:00 Novasports 5HD Μονακό – Βίρτους Μπολόνια (Euroleague)

20:30 Novasports Prime Αναντολού Εφές – Ολυμπιακός (Euroleague)

20:30 ΑΝΤ1+ Formula 1, Circuit of the Americas, Practice 1 (Μηχανοκίνητα)

21:00 Novasports 4HD Ερυθρός Αστέρας – Μπαρτσελόνα (Euroleague)

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλ Σαμπάμπ – Αλ Νασρ (Saudi League)

21:30 Novasports Start Βιλερμπάν – Μπασκόνια (Euroleague)

21:30 Novasports 6HD Κόρντομπα – Καρταχένα (La Liga 2)

21:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Ζανκτ Πάουλι (Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου)

21:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2024 Αµβέρσα

21:45ΣΚΑΪ Hybrid Μονακό – Λιλ (Ligue 1)

22:00 Novasports 1HD Αλαβές – Βαγιαδολίδ (Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου)

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (EFL Championship)

Θέλετε να μένετε ενημερωμένοι για τις εξελίξεις της επικαιρότητας;

Διαβάστε όλα τα τελευταία νέα από την Θεσσαλονίκη & την Ελλάδα, τη στιγμή που συμβαίνουν.

Μοιράσου το:

Σχετικά με τον αρθρογράφο Γιώργος Κουβεντίδης

/ Δείτε ακόμα

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.10.202422:31

Παρότι έπαιζε με 10 παίκτες από το 27’, λόγω απευθείας κόκκινης κάρτας στον Τέρζιτς, ο Πανσερραϊκός έμεινε όρθιος και κέρδισε την ΑΕΚ με 1-0 στο κατάμεστο δημοτικό γήπεδο των Σερρών. Το χρυσό γκολ για τους Σερραίους, πέτυχε με πέναλτι

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.10.202421:51

Ολοκλήρωσε και ο ΠΑΟΚ την προετοιμασία του για το παιχνίδι με τον ΟΦΗ στην Τούμπα. Με δεδομένο το… πλούσιο ρόστερ, ο Ράζβαν Λουτσέσκου άφησε εκτός αποστολής τον Τσάλοφ, τον Σάστρε, αλλά και τον Μιχαηλίδη. Οι παίκτες που επέλεξε για

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.10.202421:40

Πάνοπλος ταξίδεψε ο Άρης στην Αθήνα για το αυριανό ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ (6μμ) Στην αποστολή συμπεριλήφθηκε και ο Φαμπιάνο, ο οποίος αντιμετώπισε προβλήματα τραυματισμών, αλλά τα έχει ξεπεράσει και είναι στη διάθεση του Ακη Μάντζιου. Η

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.10.202420:19

To…  ντέρμπι της Ρούμελης δεν είχε νικητή, αφού Λεβαδειακός και Λαμία ήρθαν ισόπαλοι 2-2 σε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι. Μόλις στο 3’ ο Φουρτάδο έκανε το 0-1, για να ισοφαρίσει στο 25’ ο Όζμπολντ με ένα πέναλτι, που αμφισβητήθηκε

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.10.202420:00

Σ΄ ένα παιχνίδι που οι διαιτητικές αποφάσεις προκάλεσαν μεγάλη συζήτηση, ο Βόλος κέρδισε τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο με 1-0.   Το γκολ της νίκης του Βόλου ήρθε με πέναλτι του Κόντε στο 10ο λεπτό των καθυστερήσεων!   Το πέναλτι

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

26.10.202419:39

Με τον Τζάκσον Κρούζερ (21π με 4/8 τρίποντα) να κάνει μεγάλο ματς και τον Ρέινολντς να ακολουθεί (14π, με 6/7 δίποντα και 7 ασίστ), ο ΠΑΟΚ κέρδισε την ΑΕΚ με 87-82. Ο Χέιλ με μεγάλα σουτ και ο Κουζμίνσκας